Jídelní Židle Mira Oranžová

Jídelní Židle Mira Oranžová

Jídelní Židle Mira Oranžová

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Židle, lavice a barové židle
Dodavatel:Möbelix
Cena:799.00 Kč
Jídelní Židle Mira Oranžová 2,25 (45%) 19 hodnocení

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tato židle nabízí jednoduché a praktické sezení pro mnoho obytných prostor. Židle s kovovými lyžinovými nohami v bílé barvě a látkovým potahem výrazné oranžové barvy se dá kombinovat s mnoha styly bydlení. Pěnová výplň zaručuje optimální pohodlí při sezen&i


 • Lavice Mailo Z Akátového Dřeva
  Lavice Mailo Z Akátového Dřeva

  Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Robustní lavice z akátového dřeva ideálně doplňuje jídelní stůl MAILO ve stejném designu. Na..

  2099.00 Kč
 • Lavice Z Masivu Malmo
  Lavice Z Masivu Malmo

  Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tato lavice nabízí pohodlné sezení a je ideálním doplňkem jídelního stolu MALMO. Masivní lavice..

  2999.00 Kč
 • Lavice Jarry
  Lavice Jarry

  Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Lavice v retro vzhledu bude hitem ve vašem interiéru. 92 x 46 x 39 cm (Š x V x H) velká lavice z..

  1499.00 Kč
 • Lavice Alessandra
  Lavice Alessandra

  Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Lavice bílé a borovicové barvy přesvědčuje svým okouzlujícím venkovským stylem. Harmonické..

  3199.00 Kč
 • Lavice Frieda
  Lavice Frieda

  Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tento skvělá sedací lavice bílé a přírodní barvy je trendovým lákadlem pro každý moderní..

  1899.00 KčHledáte Židle do jídelny? V sekci nábytek do jídelny | Židle, lavice a barové židle je možné objevit jedinečné oranžová!
© 2020Kontakt