MUSTERKIND postel pro panenky Barlia šedá bílá

MUSTERKIND Postel Pro Panenky Barlia šedá Bílá

MUSTERKIND postel pro panenky Barlia šedá bílá

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky 2 - 12 let
Dodavatel:MUSTERKIND
Cena:2397.00 Kč
MUSTERKIND postel pro panenky Barlia šedá bílá 5 (100%) 17 hodnocení

Pohodlné místo pro spaní všech panenek a plyšových hraček je moderní postel pro panenky v trendy Skandi - Look. Rodiče malých panenek zde mohou doprovázet své miláčky do říše snů. Zahrnuty jsou matrace, přikrývka a houpací síť a 2 velké zásuvky poskytují další úložný prostor a vylepšují herní zážitek. Postel panenky lze perfektně kombinovat s jiným nábytkem panenky MUSTERKIND ®. Podrobnosti: rozměry: 55 x 31 x 60 cm Moderní dům pro panenky vyrobené z vysoce kvalitní dřevo Se 2 prostornými zásuvkami aden (např. pro panenky a doplňky) Včetně matrace Včetně přikrývky Včetně polštáře v růže s potiskem mraků Látková houpací síť (vyjímatelná) hmotnost: 5,7 kg Materiál: Dřevo Věk: od 3 let úcta Nevhodné pro děti do 3 let, protože hrozí udušení malými částmi, které mohou být spolknuty. Montáž a demontáž musí provádět pouze dospělí. Zajistěte správné upevnění a utahujte šrouby v pravidelných intervalech. Před použitím položky odstraňte veškerý obalový materiál. Dodávka bez dekorace.


 • sada příslušenství pro panenky knorr® - kámen
  sada příslušenství pro panenky knorr® - kámen

  Tato krásná sada doplňků pro panenky obsahuje vše, co malá panenka potřebuje pro svou oblíbenou panenku. Souprava obsahuje spacák pro panenky..

  813.00 Kč
 • Zapf Creation Dolly Moda sladká beruška 43cm
  Zapf Creation Dolly Moda sladká beruška 43cm

  S Dolly Moda je každá panenka šťastná. Díky neformálnímu střihu mohou BABY born, Baby Annabell a další panenky ve velikostech 39-46 cm..

  345.00 Kč
 • Naše generace - Doll Beach Play Set Deluxe
  Naše generace - Doll Beach Play Set Deluxe

  Léto, slunce, plážová zábava! Díky této skvělé herní sadě si můžete svou oblíbenou panenku (prodávanou samostatně) pohodlně na..

  1295.00 Kč
 • Our Generation - Hot Dog Retro
  Our Generation - Hot Dog Retro

  Tento hot dog pes přichází k vám domů v luxusním retro stylu! Vaše panenka z naší generace zde může vykouzlit spoustu chutných hot dogů!..

  2122.00 Kč
 • Naše generace - Retro gramofon
  Naše generace - Retro gramofon

  Zapnutá hudba! Dejte si na dobrou sklenici! S tímto retro gramofonem to vůbec není problém. Vaše panenka může snadno hrát její oblíbené..

  737.00 Kč
 • Naše generace - hříbě čtvrtiny koně
  Naše generace - hříbě čtvrtiny koně

  Tady přichází sladký a věrný společník pro vaše panenky naší generace! Hříbě Quarter Horse přineslo přikrývku, kabelku, ohlávku a..

  1090.00 KčHledáte Příslušenství k panenkám? V sekci hračky | hračky 2 - 12 let | panenky je možné objevit jedinečné musterkind!
© 2020Kontakt