Regály na obuv a botníky


Botník botník abrego (dřevo, černá)

Botník botník abrego (dřevo, černá)

Botník Abrego Praktický botník Abrego umožňuje jednoduchou manipulaci a poskytuje dostatek odkládací plochy. Díky tomu se vám v předsíni bude snadno udržovat pořádek. Design botníku je velice prostý, zároveň však moderní. Botník je vyroben z masivu a ocele, které zajišťujíBotník botník ac-4 crc (chromčerná)

Botník botník ac-4 crc (chromčerná)

Botník AC-4 CRC Botník AC-4 CRC je dělaný pro ty, kteří hledají jednoduchý praktický botník, co nezabere mnoho místa a jde s ním snadno manipulovat. Disponuje dvěmi policemi, které nabídnou dostatek prostoru pro uložení vaší obuvi. Díky tomu se vám v předsíni bude snadnoBotník botník frontino (dřevo, šedá)

Botník botník frontino (dřevo, šedá)

Botník Frontino Praktický botník Frontino umožňuje jednoduchou manipulaci a poskytuje dostatek odkládací plochy. Díky tomu se vám v předsíni bude snadno udržovat pořádek. Design botníku je velice prostý, zároveň však moderní. Botník je vyroben ze dřeva, které zajišťuje jehoBotník botník frontino mini (dřevo, šedá)

Botník botník frontino mini (dřevo, šedá)

Botník Frontino mini Praktický botník Frontino mini zaujme především svou velikostí. Je prostorově skladný a nabízí zmenšenou odkládací plochu. Design botníku je velice prostý, zároveň však moderní. Botník je vyroben ze dřeva, které zajišťuje jeho odolnost, stabilitu aBotník botník jerico (dub, černá)

Botník botník jerico (dub, černá)

Botník Jerico Pokud hledáte praktický a jednoduchý prostor pro uskladnění vašich bot, botník Jerico je to pravé! Díky své hmotnosti a rozměrům nezabere mnoho místa a dá se s ním snadno manipulovat. Botník je vyroben z LDTD a oceli, což jsou kvalitní a odolné materiály, kteréBotník botník salgar (dub sonoma, stříbrná)

Botník botník salgar (dub sonoma, stříbrná)

Botník Salfar Praktický botník Salfar umožňuje jednoduchou manipulaci a poskytuje dostatek odkládací plochy. Díky tomu se vám v předsíni bude snadno udržovat pořádek. Design botníku je velice prostý, zároveň však moderní. Botník je vyroben z MDF desek, které zajišťují jehoBotník botník tarso (dřevo, šedá)

Botník botník tarso (dřevo, šedá)

Botník Tarso Praktický botník Tarso umožňuje jednoduchou manipulaci a poskytuje dostatek odkládací plochy. Díky tomu se vám v předsíni bude snadno udržovat pořádek. Design botníku je velice prostý, zároveň však moderní. Botník je vyroben ze dřeva, které zajišťuje jehoBotník botník tarso mini (dřevo, šedá)

Botník botník tarso mini (dřevo, šedá)

Botník Tarso mini Praktický botník Tarso mini zaujme především svou velikostí. Je prostorově skladný a nabízí zmenšenou odkládací plochu. Design botníku je velice prostý, zároveň však moderní. Botník je vyroben ze dřeva, které zajišťuje jeho odolnost, stabilitu a dlouhouBotník kobo - botník, 2 sklopné dveře (bílá arctic)

Botník kobo - botník, 2 sklopné dveře (bílá arctic)

Botník Kobo Botník Kobo je skvělým nástrojem jak přehledně a stylově uspořádat vaše boty. Nabízí dostatek úložného prostoru v podobě 2 výklopných zásuvek. Botník je proveden v neutrálním dekoru bílá arctic, který má matnou povrchovou úpravu a je doplněn už jen šedýmiBotník kobo - botník, 2 zásuvky, 2 sklopné dveře (bílá arctic)

Botník kobo - botník, 2 zásuvky, 2 sklopné dveře (bílá arctic)

Botník Kobo Botník Kobo je skvělým nástrojem jak přehledně a stylově uspořádat vaše boty. Nabízí dostatek úložného prostoru v podobě 2 výklopných zásuvek, které jsou ještě doplněny dvěma zásuvkami na drobnější věci. Botník je proveden v neutrálním bílém dekoruBotník kobo - botník, 3 sklopné dveře (bílá arctic)

Botník kobo - botník, 3 sklopné dveře (bílá arctic)

Botník Kobo Prostorný botník Kobo vám poskytne opravdu hodně místa k uložení vašich bot, které díky němu budete mít uspořádány přehledně v jednoduchém a elegantním provedení. Design botníku Kobo je velice jednoduchý, zároveň však moderní. Je proveden v neutrálnímBotník kobo - botník, 3 sklopné dveře (dub bardolino)

Botník kobo - botník, 3 sklopné dveře (dub bardolino)

Botník Kobo Prostorný botník Kobo vám poskytne opravdu hodně místa k uložení vašich bot, které díky němu budete mít uspořádány přehledně v jednoduchém a elegantním provedení. Design botníku Kobo je velice jednoduchý, zároveň však moderní. Je proveden v přírodním dekoru


Regály na obuv a botníky 5 (100%) 21 x hodnotené

Kategorie produktů regaly na obuv a botniky obsahuje 12 záznamů.


Sociální sítě
facebook youtube
regály na obuv a botníky za super ceny
© 2020Kontakt