Kuchyňské a jídelní stoly


Jídelní stůl jídelní stůl adonis

Jídelní stůl jídelní stůl adonis

Jídelní stůl Adonis Jídelní stůl Adonis je ideálním kusem nábytku do menšího bytu. Se svými rozměry nezabere mnoho místa a díky svému zbarvení nikterak nenaruší barevný soulad interiéru. Kvalita použitých materiálů zaručuje jeho dlouhou životnost a stabilitu. Stačí užJídelní stůl jídelní stůl agil bílá

Jídelní stůl jídelní stůl agil bílá

Jídelní stůl Agil Jídelní stůl Agil je moderní kus nábytku, který vás zaujme svým minimalistickým provedením. Bílá deska s lesklou povrchovou úpravou působí velmi příjemně a vhodně doplní každý interiér. Stůl je konstrukčně pevný a stabilní. Tvar stolu je obdélník.Jídelní stůl jídelní stůl arabis (sklo,světle hnědábéžová)

Jídelní stůl jídelní stůl arabis (sklo,světle hnědábéžová)

Jídelní stůl Arabis Jídelní stůl Arabis je výjimečný stůl, který vás překvapí svým netradičním a moderním designem. Dodává se ve světlé kombinaci dekoru skla, světle hnědá a béžová, takže prosvětlí váš interiér a dodá mu jedinečnosti. Navíc je rozkládací, cožJídelní stůl jídelní stůl arthur (černá, bílá)

Jídelní stůl jídelní stůl arthur (černá, bílá)

Jedinečný jídelní stůl Arthur Jídelní stůl Arthur je vyjímečný stůl, který vás oslní svým nadčasovým provedením. Dominantní černá barva a decentní bílý doplněk tvoří unikátní komplet, který zapadne do každého interiéru. Kvalitní materiály, které byly použity naJídelní stůl jídelní stůl billy rozkládací (ořech, černá)

Jídelní stůl jídelní stůl billy rozkládací (ořech, černá)

Rozkládací jídelní stůl Billy Jídelní stůl Billy je kvalitní a moderní kus nábytku, který vás zaujme hned na první pohled. Je konstrukčně pevný a stabilní, navíc disponuje rozkládací funkcí. V nerozloženém stavu je široký 140 cm, po jeho rozložení získáte navícJídelní stůl jídelní stůl brick (dub craftčerná)

Jídelní stůl jídelní stůl brick (dub craftčerná)

Jídelní stůl Brick Moderní stůl Brick v elegantní kombinaci dekoru dub craft a kovových nohou stylově doplní vaši jídelnu. Stůl Brick je obdélníkového tvaru a při svých rozměrech 160x90 cm pohostí až 6 osob, aniž by pocítily nedostatek prostoru kolem sebe. Stůl jeJídelní stůl jídelní stůl caleb (dub, grafit)

Jídelní stůl jídelní stůl caleb (dub, grafit)

Jídelní stůl Caleb Moderní jídelní stůl Caleb ve stylové kombinaci dekoru ořechového dubu s grafitovou konstrukcí skvěle doplní vaši jídelnu či kuchyni. Stůl je obdélníkového tvaru a při svých rozměrech 180x76x90 nabízí dostatek prostoru pro stolování. Deska stolu jeJídelní stůl jídelní stůl caliber - rozkládací 160200 (bílá matdub san remo)

Jídelní stůl jídelní stůl caliber - rozkládací 160200 (bílá matdub san remo)

Jídelní stůl Caliber Jídelní stůl Caliber je moderní kus nábytku, který si získá vaši pozornost. Kombinace dekoru dubu san remo s matnou bílou působí velmi stylově a vhodně doplní každý moderně zařízený interiér. Stůl je konstrukčně pevný a stabilní, navíc disponujeJídelní stůl jídelní stůl cassius rozkládací (dub, černá)

Jídelní stůl jídelní stůl cassius rozkládací (dub, černá)

Rozkládací jídelní stůl Cassius Jídelní stůl Cassius je kvalitní a moderní kus nábytku, který vás zaujme hned na první pohled. Je konstrukčně pevný a stabilní, navíc disponuje rozkládací funkcí. V nerozloženém stavu je široký 160 cm, po jeho rozložení získáte navícJídelní stůl jídelní stůl chiper bílá

Jídelní stůl jídelní stůl chiper bílá

Jídelní stůl Chiper Jídelní stůl Chiper je moderní kus nábytku, který vás zaujme svým originálním provedením. Kombinace bílé desky s lesklou povrchovou úpravou a chromovaných nohou působí velmi příjemně a vhodně doplní každý interiér. Stůl je konstrukčně pevný aJídelní stůl jídelní stůl ciblo (bílá, šedá)

Jídelní stůl jídelní stůl ciblo (bílá, šedá)

Jídelní stůl Ciblo Jídelní stůl Ciblo je moderní kus nábytku, který vás zaujme svým originálním provedením. Díky spojení bílé desky a šedých nohou stůl nenásilně zapadne do většiny interiérů. Deska stolu je vyrobena z dřevovláknitých desek MDF, zatímco nohy jsou zJídelní stůl jídelní stůl edward - 120-200x100 cm (bílý lakdub medový)

Jídelní stůl jídelní stůl edward - 120-200x100 cm (bílý lakdub medový)

Jídelní stůl Edward Tento jídelní stůl Edward vám pomůže dotvořit kompletní vzhled kuchyně i jídelny podle vašich představ. Nabízí dostatek prostoru pro trávení společných chvílí u kávy nebo výborné večeře, s rodinou i s přáteli. Design stolu je vyroben podle trendů


Kuchyňské a jídelní stoly 5 (100%) 15 x hodnotené

Kategorie produktů kuchynske a jidelni stoly obsahuje 12 záznamů.


Sociální sítě
facebook youtube
kuchyňské a jídelní stoly za super ceny
© 2020Kontakt