Postup pro navrhování kuchyňské linky a ostatního nábytku:

Zaměřte si místnost a navštivte nás.

S plánkem zaměření zhotovíme bezplatně na počkání půdorysný náčrt a kalkulaci ceny která je včetně montáže a dopravy.

Po Vašem schválení rozpočtu provedeme u Vás přesné zaměření místnosti, případné změny se provedou na místě. Sepíšeme s Vámi objednávku a smlouvu o díle s udáním termínu zhotovení zakázky.

Popis :

Kuchyňské linky a ostatní nábytek vyrábíme na zakázku a na přesné rozměry místnosti.Velice rádi Vám poradíme při výběru materiálu a barev dvířek a skříněk na základě Vašich požadavků. Při výrobě používáme nejnovější technologie,stroje a materiály,tvrzené hrany ABS jsou samozřejmostí (tl.0,5-3mm).

Zaměření:

Kuchyň plánujte nejlépe dříve než máte rozvody elektřiny, vody, odpady. Dle rozměrů a základních informací Vám můžeme poradit při výběru kuch. linky a rozmístění jednotlivých pracovišť.Máte-li již vše postavené-chcete vyměnit starou kuchyň za novou,není problém kuchyň přizpůsobit Vašim požadavkům

Veškeré materiály jako jsou pracovní desky, úchyty, osvětlení, laminace a hlavně dvířka mnoha materiálů, druhů tvarů a barev, jsou vystaveny v našem studiu, samozřejmě i kuchyně a vestavné skříně.

Materiály:

Laminodesky - moho barev od firem: Kaindl, Funder, Max, Kronospan, Egger,DDL, Interier Říčany Mdf Dýhovaná dřevotříska-jakákoliv dýha Dřevo masív-dub, buk, jasan, javor, třešeň, olše, bříza, borovice, smrk, mahagon, meranti a jakékoliv ostatní dřevo Hliníkové rámečky Sklo – čiré, matné, pískované, ornamentální, vitráže (i dle vašeho návrhu) Speciální povrchy - kovové efekty – Siro

Kuchyňské linky na míru

Novinky

1.leden, 2013
Nyní firma L&Š nabízí profesionální výrobu a montáž dřevěných pergol za velmi lákavé ceny. Nechte si u nás vypracovat nezávaznou cenovou kalkulaci.

1.leden, 2013
Spustili jsme pro Vás nový a vylepšený web, na kterém se dozvíte v přehledné formě veškeré potřebné informace. Věříme že tato změna Vám pobyt na stránkách zpřijemní.